Preskočiť na obsah
Vladyslav Popadych

Stavebníctvo

Vladyslav Popadych

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Krčava
Od roku
2024
IČO
56 081 791

Vladyslav Popadych

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 51 Krčava
Na trhu od
5. marca 2024
IČO
56 081 791
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Vladyslav Popadych

Vladyslav Popadych – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Krčava. Podniká od 5. marca 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Vladyslav Popadych
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 081 791
Dátum vzniku
5. marca 2024
Miesto podnikania
072 51 Krčava
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-31940
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 13. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Vladyslav Popadych zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Vladyslav Popadych?

Miesto podnikania je v obci 072 51 Krčava.

Čím sa Vladyslav Popadych zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Vladyslav Popadych?

IČO je 56 081 791.

Odkedy podniká Vladyslav Popadych?

Podnikanie začalo 5. marca 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Vladyslav Popadych podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese vladyslav-popadych.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.